Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Dişimizi sıkacağız'

AK Parti MYK Toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüsle mücadele sonrası güzel günlerin geleceğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Dişimizi sıkacağız'
Bu içerik 93 kez okundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MYK Toplantısı'nın öncesinde gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınına karşı mücadelede umut veren bir konuşma yapan Erdoğan "Bir müddet daha dişimizi sıkacağız ve güzel günlere de kavuşacağız." açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Normalleşme takvimini milletimizle de paylaşacağız. Elde ettiğimiz neticeler bize devriye aldığımız tedbirlerin ne kadar yerinde olduğunu gösteriyor. 65 yaş üstü ve 20 yaş altının haftalardır evden çıkamadığını unutmuyoruz. 4 güne varan yasakların insanımız için ne demek olduğunu görüyoruz. Tedbirleri uygulamaya tavizsiz devam etmemiz gerek.

Ancak şayet bu süreçte fedakarlık yapmaz ve salgını eş zamanlı olarak geride bırakmazsak çok daha ağır kayıplar yaşayacağımızı da biliyoruz. Bunun için hep birlikte sabrettik ve neticeye doğru yaklaşıyoruz. Bir müddet daha dişimizi sıkacağız. Güzel günlere de kavuşacağız.

Yaklaşık 1.5 ayı bulan bu sıkıntılı dönemde tedbirlere riayet ederek bize destek veren 83 milyon vatandaşımızın herbirine şahsım, partim adına şükranlarımı sunuyorum. İnşallah ülkemizde üretim çarkları yeniden dönmeye, halkımızın ve devletimizin kasası dolmaya devam edecektir.

 

cumhurbaşkanı erdoğan akparti myk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Romatizma Hastalarının Mutlaka Tüketmesi Gereken Gıdalar
Romatizma Hastalarının Mutlaka Tüketmesi Gereken Gıdalar
TikTok CEO'su Kevin Mayer istifa ettiğini açıkladı
TikTok CEO'su Kevin Mayer istifa ettiğini açıkladı