Fenerbahçeli Taraftarlardan A Spor’a Boykot

A Haber kanalı’nın “Berat Albayrak Neden Hedef Alınıyor?” başlıklı kısa belgeseli Fenerbahçeli taraftarlar tarafından Turkuvaz medyayı hedef haline getirdi.

Fenerbahçeli Taraftarlardan A Spor’a Boykot
Bu içerik 113 kez okundu.

A Haber belgeselde şu ifadeleri kullandı:

Faiz ve enflasyon savaşı veren Berat ALBAYRAK’ın bugünlerde hedef tahtasına konmasının nedeni futbol. Ama geziciler, mesele ağaç değil hala anlamadınız mı diyordu ya hani aynı o hesap. Mesele futbol değil mesele başka, mesele daha duygusal. Zenginler takımının ciddi duyguları var bugün. Duygusal çöküş yaşıyorlar. Faizden eskisi kadar kazanamıyorlar. Bu bile yeterliyken bankalar üzerinde eskisi kadar at oynatamıyor, dev kasalara hortumlar koyamıyorlar gibi absürd cümleler kullanarak direk tKOÇ ailesi ve Fenerbahçe taraftarını hedef gösterdi.

Fenerbahçe Taraftarından Boykot Çağrısı

Twitter'dan gündem olup, günlerce konuşulan #Damatİstifa etiketinden sonra bu haberin yapılması Fenerbahçe taraftarının sosyal medyada ne kadar etkili olduğunu bizlere gösteriyor. Bu haberin yapılmasından sonra #ASporBoykot etiketiyle 1 saatte 3.400 tweet atılan etiket şuan Türkiye gündeminde 2.sırada.

Fenerbahçeli taraftarlar yapılan bu gündem çalışmasında A Spor ve A Haber kanallarının bundan sonra tesisin önünden dahi geçmemesini istiyor. Ayrıca  A Sporun da bağlı olduğu Turkuvaz Medya'nın hiçbir kanalının, gazetesinin izlenmemesi ve okunmaması için gündem çalışmasında şu afiş hazırlandı:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araç muayene süreleri 30 Eylül’e kadar uzatıldı
Araç muayene süreleri 30 Eylül’e kadar uzatıldı
131 bin çocuk için 138 milyon lira ödeme bugün yapılacak
131 bin çocuk için 138 milyon lira ödeme bugün yapılacak