Ünlü oyuncudan gülümseten yorum

Birçok dizi ve sinema projesinde rol alan ünlü oyuncu İbrahim Kendirci’nin Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Osman Çetin’in Instagram hesabından paylaştığı bir gönderisine yaptığı yorum dikkat çekti.

Ünlü oyuncudan gülümseten yorum
Bu içerik 8913 kez okundu.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Osman Çetin’in Instagram hesabından paylaştığı gönderisine ünlü oyuncu İbrahim Kendirci, “Doktorum biz de ekmek yiyelim, piyasamızı rahat bırak” şeklinde yorum yaptı.

Dr. Çetin’nin “Canlı yayınlara tekrar başlıyoruz. Çok yakında.” Yazarak paylaştığı gönderisine oyuncu Kendirci ise kendi Instagram hesabından şu yorumu yaptı:  “Doktorum biz de ekmek yiyelim, piyasamızı rahat bırak.” 

İkili arasındaki yorum atışmasına ise Dr. Çetin “senin olduğun yerde bizim adımız geçmez kardeşim” diyerek nokta koydu. 

Dr. Çetin insanları bilgilendiriyor

Dr. Osman Çetin, sosyal medya hesaplarından paylaştığı bilgilendirici içeriklerle dikkat çekiyor. Özellikle Youtube kanalı için özel olarak hazırladığı videoları on binlerce kişi izliyor. Ağız, diş ve çene problemi yaşayanlar Google ya da youtube’dan arama yaptıklarında birçok konuda Dr. Osman Çetin’in bilgilendirici videolarını izliyor. Öte yandan Dr. Osman Çetin çıktığı TV programları ve gazetelerdeki röportajlarıyla da kamuoyunu bilgilendiriyor.

Dr. Osman Çetin’in Youtube videolarına buradan ulaşabilirsiniz.
 

Osman Çetin Diş Hekimi Instagram İbrahim Kendirci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) 268 personel alacak
Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) 268 personel alacak
Ziraat Bank Azerbaycan Şuşa’da şube açacak
Ziraat Bank Azerbaycan Şuşa’da şube açacak