Ünlü oyuncudan Sevgililer gününde yalnızlar için şarkı!

Diriliş Ertuğrul dizisinin Almıla Hatun’u Gönül Nagiyeva, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ‘İstanbul’ adlı single besteledi.

Ünlü oyuncudan Sevgililer gününde yalnızlar için şarkı!
Bu içerik 12003 kez okundu.

14 Şubat’ta sevgilisi olmayanlar için söyleyen Nagiyeva, “14 Şubat gününe özel olarak birçok etkinlik yapılıyor, ben istedim ki bugün kendini yalnız hissedenlerin duygularına tercüman olacak bir çalışma yapalım. Bu kapsamda yalnızlığı, İstanbul’a sorduk. Unutmamamız gereken bizlere acı veren duyguların paylaştıkça azalacağıdır. Hüzünlü bile gözükse, insanın hissettiği duyguların şarkıya dökülmüş ve meledi ile birleşmiş halinin dinlenmesinin insana iyi geldiğini düşünüyorum.” dedi.

“Bazen de yalnızlığın tadını çıkarmak gerekir”

“Tabi içinde kendimizi bulabileceğimiz bir şarkıyı dinlerken hüzünlenebiliriz ama hiçbir zaman benliğimizi yalnızlık hissiyatına kaptırmamamız gerekir” diyen Nagiyeva, “Önemli olan hayatı paylaşabileceğin, iyi ve kötü günde birlikte olabileceğin biri ile yol yürüyebilmek. Seninle yol yürümeye niyeti olmayan birinin varlığı insana hayatı daha kötü bir hale getirebilir. Böyle bir yaşam yerine bazen de yalnızlığın tadını çıkarmak gerekir” ifadelerini kullandı.

Söz ve müziği Gönül Nagiyeva’ya ait olan şarkının düzenlemesini Ahmet Öztürk, Müzik Direktörlüğünü Tolga Şekerci yaparken yönetmenliğini Gülşen Aybaba üstlendi.

Gönül Nagiyeva daha önce ‘Düşünme’ adlı single çıkarmıştı.

Türkiye’de ise en son Diriliş Ertuğrul dizisinde Almıla Hatun karakterini canlandıran Nagiyeva, Türkiye, Rusya ve Azerbaycan’da birçok dizi ve film projesinde yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önder Tavukçuoğlu: Hızlı Büyümesi Beklenen Sektörler
Önder Tavukçuoğlu: Hızlı Büyümesi Beklenen Sektörler
Eyüpsultan Belediyesi’nden 23 Nisan’a özel çocuk dergisi
Eyüpsultan Belediyesi’nden 23 Nisan’a özel çocuk dergisi