Bu yazın saç trendleri! Saçlar daha renkli ve hareketli olacak

Tatil denince akla gelen sarı ve tonları bu yaz yerini karamel renge bırakacak. Daha hareketli ve renkli olacak saçları aksesuarlar tamamlayacak.

Bu yazın saç trendleri! Saçlar daha renkli ve hareketli olacak
Bu içerik 423 kez okundu.

Saç modeline uygun aksesuarlar bu yaz saçları süsleyecek. Son zamanlarda yaygınlaşan saç aksesuarları tarzımızı yansıtmaya devam edecek. Bu yıl, şık, havalı, çekici aksesuarların yılı olacak!

Bu yazın saç trendleri hakkında bilgi veren kuaför Samet Zili, saçların daha hareketli ve renkli olacağını belirterek, “Çarpıcı karamel balyaj modeliyle birlikte kadınlar düz veya dalgalı saç stilinde arka tarafa doğru uzanan bağlanmış bir saç modelini uygulayacak.” dedi.

Ünlülerin kuaförü Samet Zili, yaz aylarının saç trendleriyle ilgili tüyolar paylaşarak, bu yazın saç stillerinin başında çarpıcı karamel balyaj modelinin yer aldığını söyledi.

Son zamanlarda oldukça popüler olan bu modelin çeşitli etkinliklerde de görüldüğünü kaydeden Zili, “2021 yılında popülerliğinin daha çok artması beklenen bu saç stili ile birlikte kadınlar düz veya dalgalı saç stilinde arka tarafa doğru uzanan bağlanmış bir saç modelini uygulayacak.” şeklinde konuştu.

Aksesuarlar saçları daha estetik gösterecek

Ünlü kuaför Samet Zili, saçların daha güzel görünmesini sağlayacak olan bir diğer saç stilinin ise çeşitli aksesuarlar olacağını ifade ederek, “Her saç modeline uygun olarak yer alacak olan aksesuarlar, kadınların saçını daha estetik gösterecek. Özellikle özel anlar için tercih edilecek olan bol aksesuarlı saç stili, yeni yıl ile birlikte kadınların ilgi alanı olabilir.” dedi.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önder Tavukçuoğlu: Hızlı Büyümesi Beklenen Sektörler
Önder Tavukçuoğlu: Hızlı Büyümesi Beklenen Sektörler
Eyüpsultan Belediyesi’nden 23 Nisan’a özel çocuk dergisi
Eyüpsultan Belediyesi’nden 23 Nisan’a özel çocuk dergisi