Prens Harry, son görevini Bon Jovile ile yaptı

Son kraliyet görevlerini yerine getirmek için İngiltere’ye dönen Prens Harry, ünlü rock müzisyeni Bon Jovi ile yardım kuruluşu yararına çıkan single için düet yaptı.

Prens Harry, son görevini Bon Jovile ile yaptı
Bu içerik 37 kez okundu.

Kraliyet görevlerini bırakmaya karar  verdikten sonra, eşi Megan Markle ile Kanada’ya yerleşen Prens Harry son resmi görevlerini yerine getirmek üzere İngiltere’ye dönen Harry Bon Jovi ile Londra’da buluştu. Rock grubu Bon Jovi’nin solisti ve kurucusu olan Amerikalı müzisyen ile Harry Lonra’daki Abbey Road Stüdyoları’nda buluştu. Invıctus Games adlı kendisinin kurduğu vakfın yararı için düet yaptı.

Jovi ve Harry ikilisinin stüdyoda kayıt esnasında çekilen bu görüntü Harry ve Markle’ın  Sussex Royal adlı Instagram hesabında paylaşıldı.

Engelli sporculara yardım

Beattles grubunun kurmuş olduğu Abbey Road Stüdyoları’nda buluşan Bon Jovi ve Harry ünlü rock yıldızının 2019 yapımı Unbroken adlı şarkısını Invictus Games adlı koroyla birlikte seslendirdi. Invıctus Games spor etkinliğinde gazi sporcuları 9 dalda yarışmaktadır. Bu etkinliği 2014  yılından itibaren Prens Harry  organize etmeye başladı. Etkinlikle aynı adı taşıyan vakıf da engelli sporculara yardım amacıyla hizmet ediyor.

 

BEATLES’ı örnek aldılar

Harry ve Jovi Beatles grubunun Abbey Road adlı albümü için çektirdikleri kapak fotoğrafını örnek aldılar. Abbey Road yaya geçidinde iki Invictus Games sporcusuyla birlikte poz verdi.

İlk kez Harry adıyla konuşmaya davet edildi

Birleşik Krallık’a bağlı olan İskoç kenti Edinburgh’a giden Harry, sürdürülebilir turizm projesi Travlyst zirvesine katıldı. Burada kendisine ‘’prens’’olarak hitap edilmesini istemedi. Böylece, kraliyet görevini bırakmasının ardından ilk kez sadece ‘’Harry’’ adıyla konuşmaya davet edildi.

Son resmi görevlerine katılım bekleniyor

Harry ve Meghan’ın 5 Mart’ta  Endavour Fund ödüllerine birlikte katılması, 6 Mart’ta Harry’nin Silverstone araba yarışında hazır bulunması ve 7 Mart’taki Mountbatten Festivali’ne katılması öngörülüyor.  Daha sonra Meghan’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine son kraliyet görevi olarak katılması bekleniyor.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan hac işlemlerine ilişkin açıklama
Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan hac işlemlerine ilişkin açıklama
Ziraat Bankası’nın iki şubesi karantinaya alındı
Ziraat Bankası’nın iki şubesi karantinaya alındı