Basketbol maçında antrenör dehşeti!

İstanbul’da düzenlenen genç erkekler basketbol turnuvasında, Sortie ile Çatalca Muratbey takımları arasında oynanan maçta çarpıcı bir olay yaşandı. Sortie antrenörü Özlem B.,herkesin gözü önünde oyuncusuna saldırdı.

Basketbol maçında antrenör dehşeti!
Bu içerik 46 kez okundu.

İstanbul’da düzenlenen genç erkekler kategorisinin özel basketbol turnuvasında, skandal bir olay yaşandı. Sortie ile Çatalca Muratbey takımları arasında oynanan maçta, Sortie antrenörü Özlem B., herkesin gözü önünde oyuncusuna saldırdı. Takımın genç oyuncusuna defalarca tokat atan antrenör, daha sonra hızını alamayıp maçın hakeminde de çöp kovası fırlattı. Maçı izleyen veliler, antrenöre büyük bir tepki gösterdi ve maç yarıda kaldı.

Olay, geçtiğimiz hafta sonu Büyükçekmece Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşti. Sortie takımının kadın antrenörü Özlem B., sinirlenerek kenara aldığı bir oyuncusuna küfür edip, tokat attı. Sporcusuna birkaç kez tokat atan ve vurmaya çalışan antrenöre, araya giren diğer takım arkadaşları ve masa hakemleri engel olmaya çalıştı. Saha kenarından uzaklaştırılan genç sporcu bir süre sonra tekrar banka oturdu. Koç Özlem B., oyuncusunu bir kez daha tokatlaması üzerine maç hakem tarafından tatil edildi.

Öte yandan Özlem B.'nin aynı zamanda İstanbul'da bir devlet okulunda beden eğitimi öğretmeni olduğu da öğrenildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan hac işlemlerine ilişkin açıklama
Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan hac işlemlerine ilişkin açıklama
Ziraat Bankası’nın iki şubesi karantinaya alındı
Ziraat Bankası’nın iki şubesi karantinaya alındı