9 Mart günlük burç yorumları

9 Mart 2020 Pazartesi gününde burcunuzu neler bekliyor? İşte 9 Mart burç yorumları…

9 Mart günlük burç yorumları
Bu içerik 178 kez okundu.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Şu anda her şey çok daha kolay geliyor ve yaptığınız işlerden oldukça keyif alıyor olabilirsiniz. Bunu yaparken arkanızda karizmatik bir iz de bırakıyorsunuz. Tanıdığınız kişiler gelip sırlarını veya gizli düşüncelerini sizinle paylaşırsa şaşırmayın. Kibirli davranmayın ve farklı projelere elinizden geldiğinizce katılın, bunlar kendi planlarınız için de esin kaynağı olabilir.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik verdiğiniz için, bugün takım ruhu içinde olacağınız açıkça ortada. İş arkadaşlarınız da bunu fark edecekler. Böyle devam ederseniz çevrenizde itici güç olarak bilineceksiniz. Ailenizi de ihmal etmeyin; şimdi sorunları çözmek için tam zamanı. Çözüme giden yolu açmak sizin için kolay olacak. Aile bağlantılarınız sağlığınız açısından da faydalı olabilir, çünkü kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda ailenin verdiği güven ve geleneksel tedaviler hem çok işe yarayacak, hem hoşunuza gidecektir.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün iş hayatınız bir sınamadan geçecek. Enerjinizi ve kapasitenizi gösterebildiğiniz sürece endişelenmenize gerek yok. Özel yaşamınızda da test ediliyorsunuz ve bu sefer kendi bakış açınızı savunmanız gerekecek. Bazı kararların verilmesi zor olsa da, gerçekte ulaşmak istediğinizin ne olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın ve bu yolda kararlı olun. Her türlü sağlık sorununuzla dinlenerek başa çıkabilirsiniz. Hayat bir yarış değil ve kazanmak için hep bu kadar sıkı savaşmanıza gerek yok.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Hayat enerjiniz başkalarına da geçiyor. Yeni fikirlerinizi öne sürmenin tam zamanı. Bugüne kadar almaktan korktuğunuz kararlar sizin açınızdan önemli bir durum olabilir. Enerjinize rağmen aceleci davranmayın ve hareketlerinizin sonucunun tam bilincinde olun. Her şeyin üzerinden dikkatle ve sakince geçmeyi ihmal etmeyin.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Karşılaştığınız günlük sorunlar pek azalacak gibi durmuyor. Dayanıklı olun ve önemli noktayı işaret eden doğru bakış açısını yeniden kazanmaya bakın, aksi takdirde sürekli bir başarısızlık hissi duyabilirsiniz. Dikkatle ölçüp biçin, gerçekten hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi ve hangilerini göz ardı etmeniz gerektiğini düşünün. Bunu başarabilirseniz, çözümlerin çok daha kolay geleceğini göreceksiniz.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün dünya sizin etrafınızda dönüyormuş gibi gelecek. Ama etrafınızdakiler böyle düşünmediğinden, hayal kırıklığına uğrarsanız şaşırmayın. Beklentilerinizi biraz azaltın ve başkalarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurun. Yoksa bu bencil tutumunuzla sadece düşmanlar edineceksiniz ve aileniz ve arkadaşlarınız sizden açık biçimde uzak durmaya çalışacak. Bencillik uzun vadede her zaman sorun yaratır.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Sırtınıza bir dolu sorun yüklemişsiniz. Bunları birer birer azaltmaya başlayın, aksi takdirde sorunlar daha da büyüyecek. Mesleki ve özel sorunlarla aynı anda, fazla enerji harcamadan başa çıkmak için bir strateji geliştirin. Ancak bunun üzerinde düşünmek için çok da zaman harcamayın. Her geçen gün bir kayıptır. Bu nedenle işleri daha fazla geciktirmeden ele almak için doğru zaman.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Genel bir denge ve istikrar dönemindesiniz. Zihin açıklığınız ve vücut zindeliğinizle işlerinizi rahatlıkla halledebileceksiniz. Ayrıca canlı ve hareketli bir günün de tadını çıkarabileceksiniz. Ancak her şeyin hep böyle sorunsuz devam edeceği hayaline kapılmayın. Başarılarınızı şimdiden sağlama alın ki ileride sıkıntı çekmeyin.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanacaksınız. Moralinizi bozmayın ve farklı cevaplar bulmaya bakın. Öte yandan, bu sorunun sizi aslında ne kadar etkilediğini de değerlendirin. Belki de en iyisi hiçbir şey yapmayıp, her şeyin kendi kendine hallolmasını beklemek.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Bu dönemi aileniz ve akrabalarınızla bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Akraba ilişkilerinize göstereceğiniz ihtimam, herkes tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılanacak. Aile içinde eskiden kalan düşmanlıklar varsa, bunları çözmek için son derece uygun bir zamandasınız.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Ne zamandır aradığınız iç huzuruna sonunda kavuştunuz. İçinizdeki bu kuvvet dışınıza da yansıyarak, sağlam ve güvenilir bir insan izleniminizi artırıyor. Bundan etkilenen iş veya özel hayatınızdan kişiler, sizden yardım isteyecek. Yardım edebileceğiniz yerlerde edin, ama kendi hedefleriniz için çalışmaya devam etmeyi de unutmayın.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Fikirlerinize ve planlarınıza yeni bir hız kazandırabilmek ve canlılık katmak için her fırsatı en iyi şekilde değerlendirin. Arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla yapacağınız sohbetler veya dış görünümünüzde yapacağınız bir değişikliğin faydası olabilir. Size sunulan yeni fikirlere ve deneyimlere açık olun, ama sizi asıl yolunuzdan fazla uzaklaştırmalarına da izin vermeyin. Kendinize sadık kalın.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Romatizma Hastalarının Mutlaka Tüketmesi Gereken Gıdalar
Romatizma Hastalarının Mutlaka Tüketmesi Gereken Gıdalar
TikTok CEO'su Kevin Mayer istifa ettiğini açıkladı
TikTok CEO'su Kevin Mayer istifa ettiğini açıkladı