Enes Batur’a Youtube yasağı!

Sosyal medyanın en ünlü içerik üreticilerinden biri olan Enes Batur’a, Youtube’dan video yükleme yasağı geldi.

Enes Batur’a Youtube yasağı!
Bu içerik 98 kez okundu.

Youtube’da 12.2 milyon takipçiye sahip olan Enes Batur, büyük bir engelle karşılaştı. Yüklediği videolar milyonlarca kişi tarafından izlenen ünlü Youtuber’ın video yüklemesi Youtube şirketi tarafından engellendi.

Enes Batur instagram hesabından yaptığı bir açıklamada, eski videosu nedeniyle Youtube’dan ceza aldığını,video yükleyemediğini ve beklemede olduğunu duyurdu.

Batur yaptığı açıklamada, Youtube yönetiminin vermiş olduğu cezanın haksız olduğunu söyledi.

“Emeklerimiz çöp oluyor”

Yaşanan olayın ardından Enes Batur verilen cezanın haksız olduğunu, şu anda video yükleyemediğini ve video yüklemek için beklemede olduğunu belirtti. Verilen cezaya sinirlenen Enes Batur, “emeklerimiz çöp oluyor” diye isyan etti. Youtube’ın verilen cezayı ne zaman kaldıracağı bilinmiyor.

Enes Batur kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve Youtuber Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir. Babası Polis, annesi ise Hemşiredir. Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır.  Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir. Sosyal medyada ün kazanan Enes Batur'un 12.2 milyonu takipçisi bulunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STS sınavları da ertelendi
STS sınavları da ertelendi
Nisan ayı burs ve kredi ödemeleri başladı
Nisan ayı burs ve kredi ödemeleri başladı