Kendisi beğendi çocuğu çaldı!

Diyarbakır'da kucağında ve yanındaki çocukla birlikte züccaciye dükkanına giren kadın, almak istediği tencereyi çocuğa çaldırttı.

Kendisi beğendi çocuğu çaldı!
Bu içerik 116 kez okundu.

Olay, geçtiğimiz günlerde Bağlar İlçesi Kaynartepe Mahallesinde bulunan bir züccaciye dükkanında yaşandı. Elde edilen bilgilere göre, biri kucağında ve biri de yanında olan iki çocukla züccaciye dükkanının önünde bekleyen kadın, beğenip gözüne kestirdiği tencereyi yanındaki çocuğa gösterdi. İşaret sonrası çocuğa malzemeyi çalması talimatı vermesinin ardından küçük çocuk, tencereyi çalarak uzaklaştı. Dükkanda bulunan kadın, hiçbir şey olmamış gibi davranıp iş yerindeki ürünlere bakmaya devam ederken, yaşanan bu çirkin  olay güvenlik kameralarına yansıdı.

O kadın hala yakalanamadı!

İş yeri sahibi Erdem Gündem, geçtiğimiz günlerde iş yerinde hırsızlık olayı yaşandığını söyledi. Gündem, “Benim dışarıda tencere setim var. Bir bayan var, yanında da iki tane evladı var. Kadın geliyor ilk önce çocuğu alıyor yanına tencereyi işaretliyor, diyor sen bunu götür. Onu aldığı vakit ise çocuğuna diyor sen git. Giderken de çocuğu kamufle ediyor. Çocuk gittiği esnada sokağa giriyor. Daha sonra kadın da gelip buraya içeri giriyor. Bize sanki bir şey yokmuş gibi, onunla alakası yokmuş gibi sonra tekrar evladıyla birlikte dışarı çıkıyor. Tencere falan hiç benim umurumda değil. O çocuk, annesi ona hırsızlık yaptırıyor. Benim görüntülerde gördüğümde kafasındaki duruma baktığın vakit belki de işkencede yaptırıyor onlara. Çünkü kadının ne yaptığı belli değil. Hırsızlık yaptıran bir insan her şeyi yapar. Kamera kayıtlarında benim gördüğüm şu bölgelerin tamamında beyazlık var. Sanki saçlar gitmiş gibi. Kafa kırık gibi o şekilde küçük kızda da var. Çocuğun yaşı da 10-12, annesi de o şekilde hırsızlığı yaptırıyor. Tencere falan benim umurumda değil, ama o kadının yakalanmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

Polis ekiplerinin kadının yakalanması için çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 İlde geçerliliğini sürdüren sokağa çıkma yasağının ayrıntıları
15 İlde geçerliliğini sürdüren sokağa çıkma yasağının ayrıntıları
Tayland koronavirüs denetimini robotlar aracılığı ile yapıyor
Tayland koronavirüs denetimini robotlar aracılığı ile yapıyor