Ünlü oyuncudan örnek davranış! Evden çıkamayan yaşlılara yardım etti

Ünlü oyuncu Gönül Nagiyeva, corona virüs salgını sebebiyle dışarıya çıkamayan yaşlı ve muhtaçlara yardım etti.

Ünlü oyuncudan örnek davranış! Evden çıkamayan yaşlılara yardım etti
Bu içerik 377 kez okundu.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki Almıla Hatun karakteriyle gönülleri fetheden ünlü oyuncu Gönül Nagiyeva, corona virüs salgını sebebiyle dışarıya çıkamayan yaşlı ve muhtaç ailelere yardım etti.

Instagram hesabındaki paylaşımda marketten alışveriş yaptığı görülen ünlü oyuncu, ardından içerisinde gıda malzemesi olan poşetleri kendi elleriyle yaşlı ve muhtaç ailelere ulaştırdı.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa “Maltepe’de oturan Abdulkadir amcamıza erzakları teslim ettik. Çok mutlu oldu” notunu düşen sevilen oyuncunun yardım yaptığı kişilerin yüzlerini emoji ile gizlemesi ise dikkat çekti.

Nagiyeva, sokakta yaşayan kedi ve köpekleri de unutmayarak onlara da mama dağıttı.

 

Gönül Nagiyeva kimdir? 

1982 yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de doğan güzel oyuncu Gönül Nagiyeva, çocuk yaşlarda oyunculuğa merak saldı. Küçük yaşlarda bale eğitimi alan Nagiyeva, üniversite yıllarında ise radyo ve televizyonda sunuculuk yaptı. Oyuncu, üniversitenin Kamu Akademisi bölümünde lisansını tamamladı.

2011 yılında Aramızda Kalsın, 2012 yılında Mahkumlar, 2013 yılında Kanun Namına adlı dizilerde oynayan Nagiyeva, 2014 yılında Türkiye'den bir yapım şirketinden teklif alarak ‘Terkedilmiş’ adlı sinema filminde başrol oynadı. 2015 yılında ‘Zaman Adlı Tren’ filmde rol aldı. Türkiye'de film sektöründe ciddi teklifler almaya başlayan oyuncu, İstanbul'a taşındı.  2016 yılında yönetmen Korhan Uğur'un teklifiyle ‘Kızkaçıran’ adlı komedi filminin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Asıl çıkışını ise reyting rekorları kıran ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde Almıla Hatun karakteri ile yakaladı.

Başrolünde oynadığı bazı kısa filmler şu şekilde;

-Yansıma, 2014

-Azerbaijan Heart and Health Association, 2015

-Dönüş, 2015

-Yüzme Öğreniyorum, 2017

-Merhaba-Hoşçakal, 2017

Kısakes Film Festivali'nden Yapım Desteği Ödülü, SETEM Akademi, BAK Ödülleri, Kurmaca Dalı, Jüri Özel Ödülü, İzmir Kısa Film Festivali, Ulusal Kurmaca Dalı, Migros Gençlik Ödülü, İKFD Ulusal Kısa Film Yarışması, Kurmaca Dalı, Dernek Özel Ödülü aldı. Ayrıca Nagiyeva, 2018 yılı başında da ‘Yılın En İyi Yabancı Aktrisi Ödülü'ne layık görüldü.

Ünlü oyuncu; dans, jimnastik, bale, şarkı söylemek, spor, yüzmek, atıcılık ve binicilik profesyonel anlamda ilgilendiği ve eğitim alığı spor dallarıdır. Oyuncu ayrıca Türkçe, İngilizce, Azerice, Rusça ve Farsça bilmektedir.  

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Romatizma Hastalarının Mutlaka Tüketmesi Gereken Gıdalar
Romatizma Hastalarının Mutlaka Tüketmesi Gereken Gıdalar
TikTok CEO'su Kevin Mayer istifa ettiğini açıkladı
TikTok CEO'su Kevin Mayer istifa ettiğini açıkladı